Dnia 27 sierpnia 2017 powitaliśmy piąty miot Perli.
Kocięta będą mogły opuścić hodowlę ok. 17 grudnia 2017. GIC Perla Agilis Cattus*PL                                                                                                             IC Django Agilis Cattus*PL
GIC Perla Agilis Cattus*PL


 

Sir Zyzio Agilis Cattus*Pl, kocur, kremowy bikolor, BSH e 03 - wstępnie zarezerwowany

 

Sir Toffik Agilis Cattus*PL, kocur, kremowy bikolor, BSH e 03 - zarezerwowany

 

Sori Agilis Cattus*PL, kotka, niebieski bikolor, BSH a 03 - zarezerwowana

 

Senora Frida Agilis Cattus*PL, kotka, niebieski bikolor, BSH a 03 - zarezerwowana

 

Sweet Krówka Agilis Cattus*PL, kotka, czekoladowy bikolor, BSH b 03 - za Tęczowym Mostem

 

Sir Gimli Agilis Cattus*PL, kocur kremowy, BSH e - wolny

 

Sir Tymek Agilis Cattus*PL, kocur, rudy bikolor, BSH d 03 - zarezerwowany

 

 

Nasze kocięta opuszczają hodowlę w wieku 15-16 tygodni, są wtedy dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione, a kocięta niehodowlane po zabiegu kastracji. Kocięta wyjeżdżające za granicę opuszczają naszą hodowlę w wieku 19-20 tygodni, i dodatkowo zaszczepione są przeciwko wściekliźnie. Wszystkie kocięta od urodzenia przebywają z nami, z nami śpią, i po naszych głowach urządzają swoje pierwsze nocne harce.

Rodzice kociąt są systematycznie badani, wolni od chorób, posiadają negatywne wyniki badań w kierunku wirusowych chorób zakaźnych: FIV (wirus niedoboru immunologicznego kotów), FeLV (wirus kociej białaczki), oraz aktualne badania na HCM (przerost mięśnia sercowego), potwierdzone odpowiednim certyfikatem, oraz genetyczne testy w kierunku PKD (wielotorbielowatość nerek), z certyfikatem potwierdzającym, że są od tej choroby wolne.

Opuszczając nasz dom, kocięta niehodowlane wyposażone są w chip i książeczkę zdrowia, te wyjeżdżające za granicę wyposażone są również w paszport. Kocięta hodowlane dodatkowo wyposażone są w paszport, badanie grupy krwi i certyfikat PKD.
Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodu.

 

 

 

Powrót do "Poprzednie mioty"