Dnia 12 listopada 2008 urodziło się pięć kociąt po rodzicach:


         CH Clara Euforia*Pl                                                                                       SC Je veux l'amour de la Poupette CH Clara Euforia*PlBorgia Agilis Cattus*Pl, szylkretka niebieska, BSH g, została z namiBluebell Agilis Cattus*Pl, szylkretka niebieska, BSH g, dziewczynka, mieszka w Zielonej Górze


Bilbo "Bambaryła" Agilis Cattus*Pl, kocur niebieski, BSH a, mieszka we Wrocławiu
Barbossa Agilis Cattus*Pl, kocur niebieski, BSH a, mieszka we Wrocławiu
Bombus Agilis Cattus*Pl, kocur niebieski, BSH a, mieszka w Gorzowie WielkopolskimDo góry

 

Nasze kocięta opuszczają hodowlę w wieku 15-16 tygodni, są wtedy dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione, a kocięta niehodowlane po zabiegu kastracji. Kocięta wyjeżdżające za granicę opuszczają naszą hodowlę w wieku 19-20 tygodni, i dodatkowo zaszczepione są przeciwko wściekliźnie. Wszystkie kocięta od urodzenia przebywają z nami, z nami śpią, i po naszych głowach urządzają swoje pierwsze nocne harce.

Rodzice kociąt są systematycznie badani, wolni od chorób, posiadają negatywne wyniki badań w kierunku wirusowych chorób zakaźnych: FIV (wirus niedoboru immunologicznego kotów), FeLV (wirus kociej białaczki), oraz aktualne badania na HCM (przerost mięśnia sercowego), potwierdzone odpowiednim certyfikatem, oraz genetyczne testy w kierunku PKD (wielotorbielowatość nerek), z certyfikatem potwierdzającym, że są od tej choroby wolne.

Opuszczając nasz dom, kocięta niehodowlane wyposażone są w chip i książeczkę zdrowia, te wyjeżdżające za granicę wyposażone są również w paszport. Kocięta hodowlane dodatkowo wyposażone są w paszport, badanie grupy krwi i certyfikat PKD.


 

 

Powrót do "Poprzednie mioty"