Dnia 15 sierpnia 2011 urodziło się 7 kociąt po rodzicach:


         CH Ino Agilis Cattus*PL                                                                                GIC Fado Agilis Cattus*PL IC GATTA AGILIS CATTUS*Pl


Mr Einstein Agilis Cattus*Pl, kocur niebieski, BSH a - mieszka z panem Mariuszem w Trzciance


Maximus Agilis Cattus*Pl, kocur niebieski, BSH a - mieszka z panią Elą w Gorzowie


Mumio Agilis Cattus*Pl, kocur kremowy, BSH e - mieszka z panem Piotrem w Kościanie


Mago Agilis Cattus*Pl, kotka kremowa, BSH e - mieszka z panią Adą w Warszawie 
Mojra Agilis Cattus*Pl, kotka, szylkret niebieski, BSH g - mieszka z panią Joanną we Wrocławiu


Ms Hermiona Agilis Cattus*Pl, kotka, szylkret niebieski, BSH g - mieszka z panią Magdą w ZwickauMiko Agilis Cattus*Pl, kotka długowłosa, szylkret niebieski, BSH g - mieszka z panią Manuelą w Warszawie

 

Nasze kocięta opuszczają hodowlę w wieku 15-16 tygodni, są wtedy dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione, a kocięta niehodowlane po zabiegu kastracji. Kocięta wyjeżdżające za granicę opuszczają naszą hodowlę w wieku 19-20 tygodni, i dodatkowo zaszczepione są przeciwko wściekliźnie. Wszystkie kocięta od urodzenia przebywają z nami, z nami śpią, i po naszych głowach urządzają swoje pierwsze nocne harce.

Rodzice kociąt są systematycznie badani, wolni od chorób, posiadają negatywne wyniki badań w kierunku wirusowych chorób zakaźnych: FIV (wirus niedoboru immunologicznego kotów), FeLV (wirus kociej białaczki), oraz aktualne badania na HCM (przerost mięśnia sercowego), potwierdzone odpowiednim certyfikatem, oraz genetyczne testy w kierunku PKD (wielotorbielowatość nerek), z certyfikatem potwierdzającym, że są od tej choroby wolne.

Opuszczając nasz dom, kocięta niehodowlane wyposażone są w chip i książeczkę zdrowia, te wyjeżdżające za granicę wyposażone są również w paszport. Kocięta hodowlane dodatkowo wyposażone są w paszport, badanie grupy krwi i certyfikat PKD.


 

 

Powrót do "Poprzednie mioty"