Dnia 11. grudnia 2010 urodziło się 5 kociąt po rodzicach:


         IC Gatta Agilis Cattus*PL                                                                                GIC Fado Agilis Cattus*PL IC GATTA AGILIS CATTUS*Pl
Jabbar Agilis Cattus*Pl, kocur kremowy, BSH e - mieszka z p. Joanną w OlkuszuJagon Agilis Cattus*Pl, kocur kremowy, BSH e - mieszka z p. Beatą w KrakowieJotka Agilis Cattus*Pl, kotka kremowa, BSH e - mieszka z p. Ewą w LubinieJumbo Agilis Cattus*Pl, chłopiec, niebieski bikolor, BSH a 03 - mieszka z p. Gabrysią w BydgoszczyJet Agilis Cattus*Pl, chłopiec, niebieski bikolor, BSH a 03 - mieszka z p. Arkadiuszem we Wrocławiu 

Nasze kocięta opuszczają hodowlę w wieku 15-16 tygodni, są wtedy dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione, a kocięta niehodowlane po zabiegu kastracji. Kocięta wyjeżdżające za granicę opuszczają naszą hodowlę w wieku 19-20 tygodni, i dodatkowo zaszczepione są przeciwko wściekliźnie. Wszystkie kocięta od urodzenia przebywają z nami, z nami śpią, i po naszych głowach urządzają swoje pierwsze nocne harce.

Rodzice kociąt są systematycznie badani, wolni od chorób, posiadają negatywne wyniki badań w kierunku wirusowych chorób zakaźnych: FIV (wirus niedoboru immunologicznego kotów), FeLV (wirus kociej białaczki), oraz aktualne badania na HCM (przerost mięśnia sercowego), potwierdzone odpowiednim certyfikatem, oraz genetyczne testy w kierunku PKD (wielotorbielowatość nerek), z certyfikatem potwierdzającym, że są od tej choroby wolne.

Opuszczając nasz dom, kocięta niehodowlane wyposażone są w chip i książeczkę zdrowia, te wyjeżdżające za granicę wyposażone są również w paszport. Kocięta hodowlane dodatkowo wyposażone są w paszport, badanie grupy krwi i certyfikat PKD.


 

 

Powrót do "Poprzednie mioty"